Pracowity czerwiec zespołu Wesołe Nutki

Czerwiec był miesiącem obfitującym w liczne występy zespołu Wesołe Nutki.

3 czerwca w Miasteczku Westernowym Twinpigs odbyło się Wielkie Grillowanie z finalistami programu Master Chef oraz piknik z Jakubem Kuroniem. Imprezę uświetniły cztery grupy naszego zespołu wraz z solistami Natalią Czyż i Karolem Grudnikiem. Był to jednocześnie doskonały prezent dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, które mogły wraz z rodzicami korzystać z atrakcji miasteczka. Szczególną uwagę przykuły nowe atrakcje żorskiego parku rozrywki.

10 czerwca po raz kolejny odwiedziły Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny w Rusinowicach i wystąpiły w trakcie XVII Spartakiady dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, która odbyła się pod hasłem „Ducha mamy sportowego”. Podczas godzinnego koncertu zespół i soliści swoimi występami bawili uczestników spartakiady. Była to kolejna okazja do integracji z osobami niepełnosprawnymi i na pewno pozostanie na długo w pamięci uczestników.

W tym samym dniu wzięły udział w 40 – leciu Jacht Klubu Opty w Chełmie Śląskim nad Zalewem Dziećkowice, w ramach którego między innymi odbyły się pokazy ratownictwa wodnego. Wszystkich zebranych powitał i bawił wszechmocny Neptun – gospodarz imprezy. Po części oficjalnej na scenie zaprezentował się nasz zespół oraz soliści Klubu Piosenki, kolejny raz rozsławiając nasze miasto Żory. Każdy uczestnik został poczęstowany jubileuszowym tortem i przepyszną grochówką.

Pomimo intensywnej pracy wszyscy świetnie bawili się podczas tych koncertów, których wspomnieniem są przepiękne zdjęcia.