SPOTKANIE INTEGRACYJNE TOWARZYSTWA BALLO

Pierwsza impreza plenerowa od roku, nareszcie możemy się spotkać, być razem i wspólnie się bawić. 17 czerwca Zarząd Towarzystwa Ballo zorganizował spotkanie integracyjne całego zespołu Wesołe Nutki wraz z rodzicami na strzelnicy Dębina. Najmłodsze grupy nutek i nowe solistki z Klubu Piosenki Ballo, w tym dniu miały obrzędowe pasowanie na Wesołą Nutkę. Było to niezwykłe przeżycie dla maluchów. Przedstawiciel Bractwa Kurkowego p. Kowalczyk pasował szablą nowe nutki ,które otrzymały pamiątkowe medale. Starsze grupy Nutek i solistki walczyły w zawodach strzeleckich z karabinka sportowego. Po krótkim szkoleniu bhp odnośnie strzelania i zapoznaniu się z przepisami , tancerki przystąpiły do zawodów w dwóch grupach.

Pierwsza grupa:

  • I miejsce i puchar ufundowany przez KSSE zdobyła  ANNA MACHULEC
  • II miejsce i puchar Towarzystwa Ballo zdobyła  NATALIA KUMMER
  • III miejsce i puchar Towarzystwa Ballo zdobyła  MAJA URLIK

Druga grupa :

  • I miejsce i puchar ufundowany przez Kancelarię Radców Prawnych Lexus Consulting zdobyła  ELIZA  WORYNA
  • II miejsce i puchar Towarzystwa Ballo zdobyła PAULINA ZUBEL
  • III miejsce i puchar Towarzystwa Ballo zdobyła PATRYCJA TRYBUŚ

Impreza była połączona z ogniskiem , pieczeniem kiełbasek i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Podczas imprezy Nutki odebrały zaległe dyplomy z festiwali online. Wszystkie tancerki i wokalistki na zakończenie sezonu artystycznego otrzymały pamiątkowe puchary i medale .

Był to wspaniały i słoneczny dzień , pełen wrażeń i emocji . Dziękujemy darczyńcom , rodzicom i przyjaciołom: Wędliny Żorskie KANIA Sp. z o. o. , Zajazd Szałas p. I. Lubońska , KSSE, Kancelaria Radców Prawnych Lexus Consulting, Towarzystwo Ballo. Do zobaczenia za rok.