Deszcz nagród dla zespołu tanecznego Wesołe Nutki i klubu piosenki Ballo

W dniach 27 -29.10 2016 zespół Wesołe Nutki i Klub Piosenki Ballo brał udział w IX Międzynarodowym Festiwalu Twórczości „Kalejdoskop Talentów -Jesień 2016” w Żywcu.

W pierwszym dniu festiwalu wśród zespołów z Polski , Ukrainy i Białorusi zaprezentowały się dwie grupy taneczne Wesołych Nutek , w tańcu estradowym i współczesnym. Drugi dzień festiwalowy to prezentacja solistek tanecznych i solistki wokalnej. Ostatni dzień festiwalowy to udział  najstarszej grupy Wesołych Nutek -WN Dance Group w warsztatach tanecznych z tańca street jazzowego, które przeprowadził wykładowca VITALI PAPICH – pedagog , tancerz i choreograf z Ukrainy .  W tym samym dniu odbył się  koncert laureatów, w którym  wystąpiła  Natalia Czyż i Wesołe Nutki WN- Dance Group. Podczas koncertu zostały ogłoszone wyniki oraz wręczono statuetki i dyplomy laureata , które zobyły młode tancerki i wokalistka z Żor;

  • I MIEJSCE – solistka wokalna Natalia Czyż
  • I MIEJSCE w tańcu współczesnym otrzymały Wesołe Nutki WN – Dance Group
  • II Miejsce  w tańcu  estradowym otrzymały Wesołe Nutki I
  • II MIEJSCE -solistka tańca współczesnego Aneta Burszczyk
  • WYRÓŻNIENIE- solistka tańca wspólczesnego Julia Zawisło

Każdy uczestnik festiwalu otrzymał maskotkę , dyplom i znaczek festiwalowy, a uczestnicy warsztatów certyfikat ich ukończenia.Festiwal w Żywcu był wspaniałym świętem tańca i śpiewu zespołów z Polski ,  Ukrainy  i Białorusi oraz doskonałą wymianą osiągnięć twórczych i doświadczeń tanecznych . Gratulujemy suksesów zespołowi i solistkom tanecznym i wokalnym oraz dziękujemy instruktorom p. M. Karwot, M. Mendrok – Mice oraz  M. Kożuch.